У львівській «Дзизі» - виставка експериментального текстилю

Культура8 лютого 20110

Сьогодні, 8 лютого, у львівській галереї «Дзиґа» відкрилася виставка експериментального текстилю «Простір» Терези Барабаш. Як зазначила сама авторка, тут представлено її експерименти.

За словами мисткині, на виставці представлено твори, які умовно можна поділити на три серії: аплікації “Без Назви“ і “Мої”, об’ємно-просторові об’єкти “Витинанка” та інсталяції “XS-XXL”. Роботи перших серій створюють ніжну атмосферу в самій галереї, інсталяції «XS-XXL» створюють ілюзію колон та дзеркал, а відтак – роздумів.

«Це своєрідний експеримент з мистецьким осмисленням простору. Це моє осмислення простору, його глибинності. У роботі “XS-XXL” багаторазове повторення одного елементу, його помноження, тиражування є рефлексією проблеми шаблонності, стереотипності у споживацькій культурі в сучасному споживацькому світі», - зазначила Тереза Барабаш.

Довiдка ZAXID.NET

Тереза Барабаш народилася 1984 р. У 2001-2007 навчання у Львівській національній академії мистецтв (відділення художній текстиль). Учасниця всеукраїнських, міжнародних виставок та міжнародних пленерів (Україна, Польща, Словаччина). 2010 – стипендіатка програми Gaude Polonia. Сфера зацікавлень: текстиль, живопис, інсталяція. Живе та працює в м. Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук