У Львівській національній академії мистецтв відкрилась виставка офортів

У Львівській національній академії мистецтв «Пори року» відкрилась виставка графіки Галини Хорунжої. Експозицію склала серія історій, які можна поєднати гаслом: «Насправді світ досить маленький, дивись, не наступи».

Галина Хорунжа брала участь у багатьох проектах, серед них: «Чорнобиль 20 років потому» (Національний університет «Львівська політехніка», 2006), «Передчуття нового» (Музей Ідей, 2007), «Мистецький ужиток» (Львівський палац мистецтв, 2009). Роботи Галини зберігаються у приватних та музейних колекціях в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, Китаї, США та Японії.

«Пейзажі з серії "Горизонти" – це розповідь про людей та пов’язані з ними місця. Насправді всі мої роботи про людей, навіть якщо немає безпосереднього зображення. Людина присутня через архітектуру як ознаку її діяльності, предмети, створені людьми (наприклад, ключ) чи плодами, які виростила та ж людина», – розповідає мисткиня.

«Чоловік у профіль – це збірний образ, інспірований декількома джерелами: власні спостереження, зарисовки, стилістика й композиційні пошуки у фото 1950-х рр. Це мить роздумів, що супроводжувалась незначною перервою у роботі», - говорить Галина Хорунжа.

Виставка трватиме до 30 липня.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук