У львівській школі облаштували сучасний освітній простір

За останні чотири роки на ремонт школи витратили 11,6 млн грн

Головні новини Львова 14.11Анжеліка Вінніченко, 14 листопада, 17:00 2685 0

Спочатку уроки, а потім – перегляд мультфільмів. У львівській школі №99, що на вул. Творчій, дітям стало цікавіше вчитися. Учням придбали нові інтерактивні дошки, парти, а ще – обладнали лабораторію для дослідів та сучасну медіатеку.

Поміж уроками діти переглядають відео, грають у настільні ігри та відпочивають у спеціально відведених зонах.

У класі, де навчаються першокласники, встановили сучасні комп'ютери, зручні парти та інтерактивну дошку. А в класі трудового навчання запрацювали нові швейні машини.

Цікавішими стали і заняття у класі біології, хімії та фізики. Його поділили на дві кімнати. Перша – лабораторія для різноманітних досліджень. Тут є всі необхідні реагенти, приладдя, а також спеціальні раковини для миття рук. Друга – клас, де проводять самі уроки. У ньому ще є інтерактивна панель, що дозволяє бачити зображення у 3D. Крім цього, діти можуть під'єднатися до дошки і проходити онлайн-тестування. Опісля на екрані з'являються результати. А на телефон учням приходить сповіщення, де є бали за тест. Окремою гордістю школи є басейн.

У школі навчається 1310 учнів. Усього тут функціонує 45 класів. За останні чотири роки на ремонт школи витратили 11,6 мільйонів гривень. І це з бюджету міста. Цьогоріч ще 210 тис. грн передбачено на капітальний ремонт санвузлів. У цій школі їх — понад два десятки.

До слова, на галузь освіти у 2019 році у Львові по загальному фонду передбачено 2,3 млрд грн, що становить 35% загального фонду міського бюджету, по бюджету розвитку — 220 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук