У львівського телеканалу «2» змінилися власники і директор

ЕкономікаАК, 8 квітня 201534210
У львівського телеканалу «2» змінилися власники і директор
З кінця 2013 року телеканал НТА переїхав до Києва і почав мовити під логотипом «2»

Власниками телеканалу «2», який до листопада 2013 року працював у Львові під назвою «НТА», стали маловідомі київські бізнесмени. За словами нового директора телеканалу Ростислава Вавріва, компанія також має намір повернутися до активної діяльності на львівському медіаринку.

Новим директором телеканалу «2» став Ростислав Ваврів, керівник рекламно-продюсерського агентства «Капітал-медіа». Ваврів також був одним із засновників і співвласників «Львівської хвилі», а після переходу радіостанції під контроль Мирослава Хом’яка, певний час працював там директором.

Очевидно, зміна керівництва телекомпанії пов’язана із зміною власників. У коментарі для ZAXID.NET Ростислав Ваврів підтвердив зміну власників і керівництва телеканалу, однак відмовився наразі розкривати подробиці про нових власників.

За даними ЄДР, в установчі документи телеканалу 4 квітня 2015 року внесені зміни, згідно з якими власником ПП «НТА – незалежне телевізійне агентство» стало ТОВ «НТА Інвест Груп», зареєстроване лише 20 лютого 2015 року. Ця компанія належить киянину Федаку Сергію Івановичу й ТОВ «ТРК «Інтеррадіо», яким володіє Денисенко Володимир Миколайович з Кривого Рогу. Директором ПП «НТА – незалежне телевізійне агентство» з 4 квітня 2015 року став Ростислав Ваврів.

Нові власники телеканалу «2» мало відомі на українському медіаринку. Певний стосунок до нього має лише прописаний у Кривому Розі Володимир Денисенко, який також є засновником київської рекламної фірми «Мистецтво технологій». Натомість Сергій Федак, за даними з відкритих джерел, у 2010 році був співзасновником двох київських торгових підприємств «Мужіге» та «Зікімі», що спеціалізувались на торгівлі електропобутовими товарами . Партнерами Федака у цих підприємствах були двоє корейців Кім Хі Хун та Чой Йонг Джун, прописаних за однією адресою у Києві.

Раніше офіційним власником телеканалу був Роман Мацик, власник львівського автосалону «Трістар Авто Еліт», який продає та обслуговує Volvo, Jaguar, Land Rover та Range Rover. Роман Мацик пов’язаний спільним бізнесом з дружиною екс-голови правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Івченка, якому приписували контроль над телеканалом.   

У лютому 2014 року телеканал НТА офіційно змінив логотип і назву на «2», а також змінив місце реєстрації зі Львова на Київ, однак тепер, за словами нового директора Ростислава Вавріва телеканал повернеться до Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук