У львівському аеропорту відкрили мистецький проект «Король Данило»

КультураМарічка Крижанівська, 29 березня 2017, 18:24 715 0

У залі міжнародних вильотів аеропорту «Львів» презентують проект «Король Данило» художника Мирослава Отковича.

У львівському аеропорту приліт чи відліт цього дня був неабиякою атракцією для пасажирів. Одразу при вході у термінал гостей зустрічали озброєні лицарі в обладунках.

«Моя місія сьогодні: зустрічати звуком древнього рогу поважних гостей», ― коментує реконструктор Тарас Рак.

Головне дійство ― у залі міжнародних вильотів. Там виставили проект «Король Данило» львівського митця, народного художника України Мирослава Отковича. У 9 творах автор переосмислює найзнаковіші події із життя Данила Романовича.

«Я собі поставив таке завдання: взяти Галицько-Волинський літопис, вивчити і спробувати пізнати ближче постать короля Данила. І після того я твердо впевнений, що король Данило ― це була така ключова фігура в нашій історії України, що якби не було його, не відомо, які би ми мали зараз наслідки», ― розповів Мирослав Откович.

Поруч реконструювали обладунки двох лицарів епохи Галицько-Волинського князівства. Ті часи відтворили у середньовічних музиці і танцях.

«Дуже гарно. Ми приїхали скоріше і дістали море задоволення», ― поділилася враженнями пасажирка пані Ніна.

Летовище створює перше враження від міста, тому керівництво аеропорту вирішило, що мистецькі акції тут доречні і якнайкраще характеризують Львів.

«Коли ми бачимо культурну програму, знімається стрес від відльоту-прильоту. У пасажирів одразу позитивне враження і ми хочемо, щоб така ініціатива запроваджувалася максимально часто. І взагалі є ідея: поставити експонати, щоб вони завжди тут стояли», ― прокоментувала Тетяна Романовська, генеральний директор аеропорту «Львів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук