У львівському Латинському соборі відбудеться винятковий концерт

КультураДарина Цвях, 16 вересня 201514240
У львівському Латинському соборі відбудеться винятковий концерт

У Латинському кафедральному соборі у Львові 22 вересня о 19.00 годині відбудеться концерт класичної музики та хорального співу Nieszpory ludźmierskie.

Nieszpory Ludźmierskie («Людзмірська вечірня») − ораторія Яна Канта Павлускевича до слів Лешека Мочульського, написана в 1992 році. Це концерт для солістів, хору і симфонічного оркестру.

Nieszpory Ludźmierskie – це не тільки гарна музична подорож через глибокі тайники людської душі, на яку композитор запрошує слухачів на понад годину часу. Це також спроба поєднання в одне ціле елементів, здавалось б непоєднуваних – медитаційних партій симфонічного оркестру, елементів гірського фольклору, орієнтальної музики.

 Це чудова ораторія, а також реальна і щира молитва, що може викликати  зворушення та бути  глибоким релігійним пережиттям. Серед виконавців відомі польські артисти, зокрема: Збігнев Водецький та Ганна Банашак.

Концерт відбудеться за підтримки генерального консульства Республіки Польща у Львові, митрополита Львівського УРКЦ Мечислава Мокшицького та маршалка Підкарпатського воєводства Владислава Ортиля. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук