У Львівському національному університеті військові кафедри наразі не відновлюватимуть

СуспільствоІрина Знась, 1 вересня 20147330

Військові кафедри у Львівському національному університеті імені Івана Франка поки що не відновлюватимуть. Про це сьогодні, 1 вересня, під час прес-конференції розповів ректор університету Володимир Мельник.

«Сьогодні я не бачу можливості без допомоги держави створити військові кафедри. Вже є така постанова Міністерства освіти ставити питання про організацію військових кафедр. Але якщо це військова кафедра мотострілкова чи іншого технічного характеру, то уявіть яка техніка нам потрібна, які викладачі, матеріально-технічна база», ­– сказав Володимир Мельник.

Він зазначив, що зараз пріоритетними є переговори з Академією сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, на базі якої могли б проводитись навчання студентів ЛНУ.

«Думаю, що кожен студент, який захоче, зможе паралельно отримувати військову освіту, і ми всіляко цьому сприятимемо», – зауважив Мельник.

Ректор зауважив, що потрібно думати про зміцнення військового потенціалу Збройних сил, але це має бути загальнодержавна політика. На його думку, створювати кафедри, щоб виховувати патріотів потрібно, але також потрібно навчити їх стріляти, а для цього потрібна не тільки матеріально-технічна база, а й фахівці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук