У Львівському палаці мистецтв можна оглянути виставку "Ангели"

Культура15 квітня 20092620

14 квітня у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка "Ангели" львівського митця Мирослава Дедишина та київської малярки Тетяни Кравченко. На виставці представлено 13 робіт Мирослава Дедишина та 66 робіт Тетяни Кравченко, - повідомила ZAXID.NET прес-секретар Львівського палацу мистецтв Ольга Швед.

Як запевнив історик українського образотворчого мистецтва Анатолій Шевчук, живописні роботи Тетяни Кравченко привертають увагу - автор не просто малює, вона філософськи розмірковує над кольором. Її живопис - прозорий та піднесений. В творчості художниці останніми роками переважають теми, пов’язані із зображенням ангелів. Це, здебільшого, світлі і темніші кольорові силуети, в яких відчувається легкість, нереальність зображеного. Без релігійної атрибутики автор стимулює у глядачів виникнення відчуття внутрішнього спокою, рівноваги та надії і віри у щось важливе, духовне.

В експозиції серед скульптур Мирослава Дедишина є маленькі до 40 см у висоту "ангели", так і більші - 1,5-метровий дерев’яний "Малий великий ангел". Скульптури Мирослав Дедишин виконує переважно в бронзі та дереві, рідше в цементі чи ковальстві, інколи в камені, кризі чи теракоті або комбінації різних матеріалів. Його скульптури напрочуд дивовижні, автор сам вагався як їх назвати, тому під скульптурами є кілька варіантів назв: "Сімейна гармонія"-"Гармонія яйця"-"Зв’язок поколінь", "Довіра"-"Контакт"-"Формалізовані стосунки".

Виставка триватиме два тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук