У Львівському палаці мистецтв відкриють виставку художнього текстилю

Сьогодні, 12 червня, о 16:00 у Львівському палаці мистецтв відкриється Всеукраїнська виставка «Текстилізм. Мінітекстиль – 2014». Буде представлено твори 55 митців зі Львова, а також гостей з Києва, Луцька, Рівного та Черкас.

Експозиція поєднує роботи різного тематичного спрямування, виконані класичними та авторськими текстильними техніками: гобелен, розпис по тканині, художня вишивка, квілт, текстильний колаж тощо. Зокрема, серед авторів відомі в Україні та поза її межами майстри, багато молоді.

Матеріали виконання робіт від традиційних текстильних, до звичайних побутових.

Головним організатором експозиції є Львівська секція художнього текстилю.

Довідка. Щорічна виставка текстильних творів відбувається з 90-х років. На початках, вона була традиційною, а раз на 2 роки традиційне чергувалось з експериментальним. Перша виставка експериментально мистецтва «Текстильний шал» була відкрита під гаслом «Через експеримент – до образу». З часом вона об'єдналась з традиційним текстилем і перетворилась на «Текстилізм». Цьогоріч долучився «Міні текстиль» (течія текстильного мистецтва і ІІІ Всеукраїнська виставка, обмежена в розмірі міжнародними стандартами 20х20х20 см).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук