У львівському Палаці Потоцьких відкрили фотовиставку робіт Тетяни Ерхарт

На виставці майстриня презентує 20 своїх робіт

КультураГалина Кучманич, 19 жовтня 20184140
Тетяна Ерхарт

У четвер, 18 жовтня, у львівському Палаці Потоцьких відкрили фотовиставку «Жінка і квіти» Тетяни Ерхарт. На ній майстриня презентує 23 роботи, зроблені за останні півтора року. Особливістю фотографій є квіти, вони присутні практично на кожній світлині.

Усі фото – портрети жінок, зроблені в одному стилі, при м‘якому стилі. Як пояснює фотографиня, це створює картинний ефект, який досить популярний на Заході. На виставці роботи представлені в різних форматах: на полотні та фотопапері. Окрім цього, одні обрамлені вишуканою дерев‘яною рамою, інші - нейтральною антирамою.

«Фотографія для мене – збереження родинних зв’язків, родинної енергетики, а сімейне фото – найкращий декор в домі. Поглянути на давні помешкання монархів – стіни їхніх будинків були обвішані картинами, сімейними портретами. Вони часто фотографували своїх дітей, фіксували їхнє дорослішання. Зараз таке рідко трапляється, усі фото зберігають на електронних носіях. Цією виставкою хочу привернути увагу до важливості фотографування, як до мистецтва поза часом, популяризувати це ремесло, як спосіб збереження моменту у вічності оффлайн, на стінах у своєму домі. Світлини мають бути якісними, починаючи від професійності виконання, до рамки, у якій вони зберігаються. Щоб їх хотілося повісити в себе на стіні, і щоб їх можна було передати в спадок», – розповідає Тетяна Ерхарт, авторка фотовиставки.

«Жінка і квіти» друга виставка фотографині. Вперше свої роботи Тетяна Ерхарт виставляла в Австрії у 2009 році. Тоді це були пейзажі, зараз – жіночі портрети.

Тетяна Ерхарт – фотографиня зі Львова. За освітою жінка електроенергетик, та останні десять років професійно займається фотографуванням. У 2015 році заснувала власну фотостудію «Tana Erhart Photography» і вже у 2018 році отримала міжнародну професійну фотоакредитацію - Professional Standart. Окрім цього, у 2018 році Тетяна Ерхарт здобула бронзову нагороду на Міжнародному фотоконкурсі портретистів - The Portrait Masters.

Триватиме виставка у Палаці Потоцьких до 18 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук