У львівському театрі «Воскресіння» ставлять виставу за п'єсами Олександра Олеся

Головні новини Львова 24.02Марічка Крижанівська, 24 лютого 2016, 14:10 742 0

У театрі «Воскресіння» цими вихідними, 27 і 28 лютого, запрезентують прем'єру вистави «Танець життя» за чотирма п'єсами Олександра Олеся.

«Ми давно дуже хотіли поставити щось Олександра Олеся, вибирали різні-різні речі і зупинилися на чотирьох його одноактівках «Юність», «По Мюллеру», «Патріот» і «Танець життя». Це така комбінація, яка надзвичайно актуальна сьогодні», – розповів художній керівник театру Ярослав Федоришин.

У своїх текстах Олександр Олесь дає простір, у якому є де розгулятися режисерській фантазії. За цей матеріал взялася Алла Федоришина: в одній особі режисер вистави, сценограф і художник костюмів.

В обраних п'єсах Олексадр Олесь малює ескізи життя початку ХХ століття. Тут і кохання, і псевдопатріотизм, і кар'єризм, і сімейні трагедії.

«Драматургія цього автора непроста і несхожа на інших українських письменників. Він символіст і його драматургія – це початок 20 століття. Як драматург він просто феноменальний, дуже добре знається на психології і характерах», – додав актор Петро Микитюк.

Творці вистави через музику, пластику і слово обіцяють глядачеві різнобарв'я емоцій – від сміху до плачу і пошуку відповіді у собі. Бо ж ці чотири одноактівки – це суміш комедії, водевілю, трагедії, драми і сатири.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук