У Львівському цирку нова прем'єра яскравих емоцій

КультураЮрій Герун, 28 січня 2019, 20:04 1378 0

Для глядачів у Львівському цирку підготували універсальну програму, насичену виступами акробатів, жонглерів та дресированих тварин. Фішкою «Цирку яскравих емоцій» є виступи цілої династії циркових артистів Главацьких — від найстарших до наймолодших.

У цій сім’ї – акробати, дресирувальники та коміки. Універсальні артисти у родині Главацьких лишень встають на ноги як уже завойовують циркову арену.

«Стараємося поєднувати, дівчата – це вже третє покоління артистів цирку Главацьких в такій сфері, парацюють в різних жанрах. Залучаємо з дитинства», – розповів артист Юрій Главацький.

А еквілібрист Григорій Каменський тримав глядачів у напрузі впродовж усього виступу на канаті. Балансувати на тонкому дроті та ще й на пластмасовій посудині наосліп – заняття для справжнього професіонала.

А от вміння викликати сміх у серйозних дорослих та кумедних малюків це талант помножений на харизму. Плюс імпровізація і залучення глядачів.

«Буває таке, що люди виходять як сьогодні чоловік з таким животиком. Ну як це хвилю не зробити. Під кожен сюжет мусиш підлаштовуватись, це дуже важливо коли знаходиш якісь маленькі нюанси, які приносять успіх», – каже килимний комік Олег Ліостаєв.

Найбільш яскраві емоції на прем'єрі від дресированих тварин. Шотландські корови, яки, свинки, верблюди та норовливі коти.

«Коти самі по собі. Їх заставити силою не можна, їх можна привчити до ласки, щоб якщо коти будуть довіряти тобі, тоді коти будуть виконувати те, що їм подобається», – поділився дресирувальник котів Віктор Кошман.

А ще чотири години цирку яскравих емоцій це жонглери, акробати під куполом, колесо сміливості та запальний балет Атлантік із танцями.

«Старались зробити програму, яка складалася б з таких коротких сюжетів епізодів, в основному пов'язаних з тваринами. Ви бачите в цій програмі дуже багато тварин, тому хочемо побажати від наших артистів глядачам отримати максимум задоволення і яскравих емоцій», – комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук