У львівському цирку показали нову програму «Караван удачі»

Головні новини Львова 10.05Тетяна Муравель, 10 травня 2016, 16:17 638 0

У львівському цирку глядачів дивували дресированими верблюдами, акробатами на конях, а ще магічним шоу, яке вже бачила Європа.

Артистові Ігорю Андрійчуку лише тринадцять. А він вже життя без цирку не уявляє.

«Цирк це не робота. Це просто життя. Любити цирк, любити все», – розповідає еквілібрист Ігор Андрійчук.

Після напружених тренувань, під куполом рідного цирку у програмі «Літаючі перші», дебютувала  юна артистка львів’янка Тетяна Заремба.

«Ми дуже хвилювалися, переживали за Таню, хоч ми не перший день працюємо. Але Таня молодець. Вистояла, все витерпіла. Дуже задоволені нею», – каже акробат Віктор Яров.

А ще артистів шалено підтримували глядачі.

«Цирк для дітей – щоб було гарно, підтримка для дітей», – говорить любитель цирку Роман.

«Ми буваємо дуже часто в цирку і ця вистава покищо найкраща з тих, що я бачила в дорослому віці», – розповідає любителька цирку Вікторія.

«Дуже сподобалися трюки з фокусами. А ще сподобались клоуни Тарасик і Юрасик», – говорять  любителі цирку Софійка та Іванко.

Клоуни змушують реготати геть усіх – від найменших – до найбільших. А декому ще й самому випала нагода  повеселити публіку.

Клоуни зізнаються: серцем відчувають, хто з глядачів хоче і може зіграти на сцені. А от усі свої жарти беруть із життя.

«От частіше треба їздити в транспорті з людьми. Все бачиш. Тільки дивитися треба правильно», – кажуть клоуни Тарасик і Юрасик.

А ще у новій програмі захопливі виступи акробатів та багато тварин.

«Програма  взагалі складена з артистів, які подорожують. Скажімо «Біле і чорне» – це дебют юних коперфільдів. Вони працювали 9 місяців в Швейцарії. Україна має чим гордитися насправді . І Львів для них – це старт в Європу», – пояснює комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник.

Програма «Караван удачі» чекає на глядачів до 5 червня. Далі цирк піде у відпустку, аби вже з вересня  вражати львів’ян новими виставами. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук