У Львівському цирку представили програму з патріотичним слоном та силачами

Головні новини Львова 20.11Юрій Герун, 20 листопада 2017, 19:56 1350 0

У Львівському цирку триває програма «Слон та сильні люди», де найсильніші люди та звірі планети здивують своїми здібностями. Більш як двогодинне шоу тримає у напрузі через карколомні номери акробатів та силачів, смішить клоунськими номерами та дивує дресированими тваринами. У залі практично аншлаг.

Шоу у львівському цирку розпочинають з ефектного номеру гладіатора. Кремезний атлет на ременях підкорює купол. Не менш феєрично заводили публіку запальні дівчата на щоглі. Акробатичний номер назвали «Селфі».

«Є любов фотографуватися, але всередині ми зовсім інші, дуже інші, ніжні, по ходу номера ми саме такі, але наприкінці фото все ж перемагає, селфі робить своє діло», – розповідає про виступ акробатка на щоглі Жанна Панкова.

Далі все небезпечніше: закутого у ланцюги, обмотаного плівкою та ще й у мішку догори ногами артиста поміщають у басейн, з якого лише один вихід ‒ віднайти необхідний ключ від замка. Туйчи Хан робить це майже за п'ять хвилин.

«Під водою почуття замкнутості, коли тебе ще ланцюгом заковують і плівкою з’являється клаустрофобія, хочеться швидше звільнитись, а дихати не можеш, у всіх спрацьовує при цьому паніка, тому головне психологія»,– розповідає відчуття під водою артист Туйчи Хан.

Після такого розслабити публіку могли лише надактивні, дресировані собаки. «Треба починати з мінімуму: якщо ти хочеш навчити собаку перекочуватись через голову, треба їй в ігровій формі показати, що я з нею граюсь, а не хочу зробити складний трюк, і вона вже інстинктивно виконує цей трюк», – запевняє дресирувальниця собак Ніна Бойко.

Від такої палітри вражень в захваті найменші глядачі цирку. Хлопчикам до вподоби трюки у воді, а дівчаткам ‒ танці. А гаряча атмосфера циркового шоу триває.

На манежі ‒ один з найсильніших людей планети Фахриддін Ахназаров. Він демонструє свої фізичні надможливості і навіть з легкістю витримує на собі вагу автомобіля. Таку зіркову компанію артистів для львівської публіки зібрали недаремно. Галицький глядач жваво аплодує та навіть підігрує клоуну.

«По цілому світі шукаємо артистів, можливість їх приїзду до Львова, це зараз досить не просто, але разом з тим ці вдячні глядачі, які так сприймають програму, ‒ це найбільша винагорода, яка є для нас, адміністрації цирку і для артистів», ‒ каже директор Львівського державного цирку Роман Здреник.

І на десерт програми ‒ виступ найбільшої тварини на планеті ‒ слона. Гігант позував на двох ногах, катав дресирувальницю та навіть патріотично вимахував синьо-жовтим стягом.

Програма «Слон та сильні люди» тішитиме львів'ян до 3 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук