У Львівському цирку триває міжнародна програма «Континенталь»

Серед номерів циркового шоу – атракціон з білими левами й тиграми та акробати на батуті

Головні новини Львова 05.02Юлія Девда, 5 лютого 2018, 16:56 0

Із 28 січня по 25 лютого у Львівському державному цирку, що розташований на вулиці Городоцькій, 83 триває міжнародна програма «Континенталь». Окрім українських артистів, свої номери на арені та під куполом демонструють учасники з Болгарії, Італії та Узбекистану.

Зокрема, останню країну представляють двоє канатохідців Бекзот та Джамшуд Ташкенбаєви. Вони є представникам шостого покоління династії цього мистецтва, а також призерами міжнародних конкурсів у Сеулі та Італії.

«Тренування та репетиції залишаються за кулісами. У момент виступу найголовніше – настрій, який усередині тебе», – зізнаються артисти.

Головні учасники програми «Континенталь» – білі леви та тигри. До львівського цирку ці хижаки приїхали з Італії. «Вони не нервують на арені. Просто мають різні характери. Як ви бачили, леви люблять, коли їх обіймають, цілують, тигри натомість енергійніші та крикливі», – пояснює дресирувальник Тайро Кароллі.

У «Континенталі» виступають ще акробати на доріжці та батуті, гімнаст у компанії відданого фокстер'єра, невтомний клоун-веселун.

«Програму ми складали за заявками глядачів, які підказали нам, яких номерів ми давно не використовували. Стараємося, щоби кожна була неповторна», – розповів комерційний директор Львівського державного цирку Роман Здреник.

Тішити глядачів львівського цирку програма «Континенталь» буде до 25 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук