У Львові 45 художників зібралися під одним дахом на різдвяній виставці

Головні новини Львова 19.12Марічка Крижанівська, 19 грудня 2017, 19:27 559 0

45 художників вирішили зробити світлішими найтемніші ночі у році. У галереї «Зелена канапа» відкрили масштабну різдвяну виставку.

«45 художників поміщається у 50 квадратних метрах і нікому не тісно, і миряться між собою. Це такий день примирення, коли між собою миряться художники, які займаються контемпорарі арт і ті, які займаються декоративним мистецтвом», – коментує кураторка виставки Олеся Домарадзька.

Найоригінальніші митці Львова зібралися під одним дахом. Ангел скульптора Мирослава Дедишина має не лише форму і філософську думку, а й голос.

«Мій ангел прийшов з небес. Дуже просто: на небі ми бачимо сонце, тут ми бачимо хмарки, тобто крила, і чуємо його дзвін, він насправді дзвонить», – показує свою скульптуру Мирослав Дедишин.

«Таємниці смугастої ковдри» у ніч перед Миколаєм – таку лялькову композицію принесла Олена Цілуйко.

«Головні герої лялькової композиції – це дітки, двоє братиків, які заснути не можуть цієї ночі, чекають на Миколая, старший має більший життєвий досвід, він щось розповідає молодшому, молодший дивується, вірить. Очевидно, таки заснуть і просплять того Миколая. У композицію ще входить заспана мама із подарунками», – пояснює Олена Цілуйко.

Петро Сипняк вірний серії «Вертеп». Побачимо найсвіжіший.

«Малювати можна вічно вертеп. Вертеп – то театр і він не має завершення, скільки фантазії, стільки вертепів», – розповідає народний художник України Петро Сипняк.

А ще зимову темряву тут освітлює художнє скло Наталі Гайдаш та Олі Турецької, книжкова ілюстрація Валерії Соколової, керамічна ялинка Ольги Пильник. Усе це безкоштовно доступне для огляду від 19 грудня до 14 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук