У Львові 7-9 травня - виставковий проект "Арт-книга. Версія для дітей"

Культура30 квітня 20092960

У Львові 7-9 травня демонструватимуть виставковий проект "Арт-книга. Версія для дітей". Проект реалізовано у межах фестивалю дитячого читання "Форум видавців - дітям". Мета проекту - сприяти популяризації книги художника як мистецького об’єкту. Про це ZAXID.NET повідомили організатори.

Учасники виставки: Антоніна Бобкова, Ольга Гаврилова, Олена Котова, Максим Кунець, Олена Ляшук, Катя Рейда, Андрій Сакун, Олена Тихонюк, Настасья Шигаєва.

Задум виставкового проекту "Арт-книга. Версія для дітей" - створити книгу як мистецький об’єкт саме для маленьких читачів. Дитяча книга, як її уявляють художники, - це не просто джерело цікавої інформації. Дитина сприймає літературний твір, образно осмислюючи текст, тому оформлення і мистецьке вирішення дитячої книжки набувають надзвичайно важливого значення.

У проекті "Арт-книга. Версія для дітей" молоді художники відкривають багату уяву і пропонують власне бачення літературних творів. Зміст книжки розкривається в елементах гри, яскравих образах, цікавій формі. Окремі твори, що їх митці втілили у формі арт-книги, на перший погляд можуть здатися зовсім недитячими, як-от "Ярославів скарб" Богдана Чалого у виконанні Андрія Сакуна чи "Прометей закутий" Есхіла, проілюстрований Антоніною Бобковою. Проте їхня художня мова, образне й просторове вирішення максимально наближені до сприйняття літературного твору дитиною. Є на виставці і знайомі з дитинства казки, наприклад, "Рукавичка" в оформленні Максима Кунця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук