У Львові стартує Студентська Ліга КВН

Культура8 грудня 20107223

У Львові стартує Студентська Ліга КВН, метою якої є проведення змагань між командами КВН львівських ВНЗ, навчання молодих та амбітних людей й виховання нових самобутніх студентських команд на зміну старшим, досвідченішим командам. Ініціатива створення Студентської Ліги КВН належить студентській раді Львова та Асоціації КВН Галичини.

Про це 8 грудня на прес-конференції повідомив студентський віце-мер з питань культури Антон Винарчик.

Два чвертьфінали відбудуться 14-15 грудня У міському палаці культури ім. Гната Хоткевича. Участь візьмуть 12 команд.

Відтак, 14 грудня, змагатимуться – "Pazitiff" (команда Національного університету "Львівська Політехніка"), "Без Свідків" (команда Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім.В. Чорновола), "Закомпо100вані" (команда Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького), "ТроЄ" (команда Львівського національного університету ім. І. Франка), "Без ГМО" (команда Національного лісотехнічного університету України), "Валєра" (команда ЛНУ ім. І. Франка).

15 грудня змагатимуться: "Найс" (команда ЛНУ ім. І. Франка), "Joker" (команда ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького), "На Щастя" (команда НУ "Львівська Політехніка"), "Такі прості" (команда ЛДІ новітніх технологій та управління ім.В.Чорновола), "Атас!Менти!!!" (команда Львівського державного університету внутрішніх справ), "Гальорка" (команда Української академії друкарства).

Як зазначив координатор Студентської ліги КВН Назар Бійчук, ідея про створення такої ліги виникла ще в 2005 році, однак втілилась вона лише через 5 років. "У Львові відбувався КВН, це були Кубкові ігри. Завдання ж Студентської ліги КВН – навчання і техніки гри, і техніки написання сценарію і втілення на сцені. Подібні студентські Ліги є в інших містах України", - запевнив Назар Бійчук.

Як зазначили організатори, ніяких внесків від команд, щоб взяти участь у конкурсі, не буде. Вхідні квитки будуть за дуже лояльними цінами. У журі – 7 осіб, 4 з них постійні (представники Асоціації КВН Галичина), 3 – змінні (представники Вузів, профкомів вузів, які того для не беруть участь в змаганнях КВН).

"Звісно команди жартуватимуть про пари, гуртожиток. Також глядачі зможуть почути, як команди у "Візитівці" представлятимуть свій навчальний заклад, команди "проведуть" екскурсію по ньому", - зазначив Антон Винарчик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук