У Львові читатимуть есеї про свободу

КультураДарина Цвях, 22 серпня 20141470

У суботу, 23 серпня у Львові відбудеться читацький марафон «5 місць, де читають про свободу».

Одночасно у п'ятьох локаціях (Ратуша, пл. Музейна, провулок С.Параджанова, галерея «Дзиґа» та Літній клуб «Поліграф» ) 20 відомих у Львові особистостей читатимуть тексти українських авторів з книги «Не/рви ланцюга. 25 есеїв про свободу».

«Чому свобода? Свобода – є ключовим маркером в історії України, тим паче сьогодні , коли стоїмо перед загрозою її втратити. Цілями акції «5 місць, де читають про свободу», окрім насолоди від текстів, управління культури вбачає в об'єднанні читця та слухача навколо цінності свободи задля відчуття єдності та усвідомлення,що тільки діючи разом ми зможемо зберегти свою внутрішню і зовнішню свободу і , власне, зберегти себе», - йдеться у повідомленні управління культури ЛМР.

В галереї «Дзиґа» читатимуть: мистецтвознавець Наталя Космолінська, художник і перфомер Володимир Топій, поет і громадський діяч Григорій Семенчук, актор театру ім.. Леся Курбаса Олег Онещак, журналістка і письменниця Марічка Крижанівська.

Читати у Літньому клубі «Поліграф» запрошені: директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка Василь Кметь, програмний директор «Радіо Люкс» Марта Більська, очільник Асоціації музеїв і галерей Остап Лозинський, ведуча програм на ТРК «Львів» Оксана Клим, менеджер культури Юлія Хомчин

До всіх локацій акції шлях вказуватимуть спеціальні вказівники.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук