У Львові діти створюють монументальний розпис святоюрського муру

Діти в художніх образах творять молитву за мир в Україні і світі

На святоюрському мурі розмальовують стометрове полотно «Молитва дітей за мир»

На площі Святого Юра у Львові понад сто дітей, які беруть участь у Міжнародному форумі «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького», у п’ятницю почали створювати на святоюрських мурах монументальне стометрове полотно на тему «Молитва дітей та ангелів за мир в Україні та світі». Про це повідомила засновниця «Благодійного фонду Львівська дитяча галерея» Ольга Михайлюк.

За її словами, розпис триватиме до 27 червня. Зараз над ним працюють діти з художніх шкіл та студій Львова, а також Закарпаття.

30 та 31 травня у Львівському національному музеї ім. А. Шептицького двадцять переможців міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», які вийшли у фінал попереднього року, розписуватимуть ікону «Українська Богородиця» на дерев’яному ковчезі.

А вже 30-31 травня, у ЛНМ ім. А. Шептицького двадцять переможців Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт», які вийшли у фінал попереднього року, розписуватимуть ікону «Українська Богородиця» на дерев’яному ковчезі.

1 червня, у День захисту дітей, 1250 талановитих дітей, учасників форуму утворять «Мистецьку хвилю миру дітей України та світу» – урочисто пройдуть від пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому повз розписані святоюрські мури до Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, де відбудеться нагородження фіналістів.

Усі учасники Естафети миру отримують відзнаки та дипломи, 20 фіналістів – золоті медалі та гран-прі – золотий мольберт. Двох учасників нагородять призами глядацьких симпатій – путівками у США до «Дісней Ленду».

За словами Ольги Михайлюк, із 2 до 21 червня у Львові та Карпатах для учасників ювілейного 15 конкурсу «Золотий мольберт» проходитимуть пленери «Слідами Мойсея українського Духа». Юні художники з усієї України матимуть пленери на теренах Крехівського, Добромильського, Унівського, Гошівського, Підгорецького монастирів, палацу Олександра Фредри у Беньковій Вишні, на горі Захар Беркут та фортеці Тустань, у Свіржському, Олеському, Підгорецькому замках та в мальовничих місцях Карпат.

Засновниця «Благодійного фонду Львівська дитяча галерея» зазначила ZAXID.NET, що 250 талановитих дітей зі Сходу, яких запрошено до Львова, потребують підтримки благодійників. «Ця війна затяжна, а їхнє дитинство не можна зупинити. Вони талановиті, дуже добре малюють, і хочуть приїхати сюди. Їх потрібно підтримати, щоб дати відчути радість. Потрібні кошти на оплату проїзду», - зазначила вона.

Координати фонду для потенційних меценатів можна переглянути тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук