У Львові для діток провели презентацію "Різдвяної чудасії"

Культура25 грудня 20105160

25 грудня у Львові, в книгарні «Є», для дітей провели творчу презентацію книги «Різдвяна чудасія» та зустріч з авторками різдвяних казок - Наталкою Малетич і Зоряною Живкою.

На зустріч прийшло чимало діток з батьками. Упорядниця та авторка одного з оповідань Зоряна Живка разом із іграшковою Мишкою розповідала як створювалася кольорова книжечка "Різдвяна чудасія", про книжкові малюнки.

Наталка Малетич зачитала маленьким слухачам різдвяне оповідання Надії Гербіш "Помаранчевий подарунок", а дітки потім відповідали на запитання, скільки кольорів згадується у цьому оповіданні. Пізніше упорядниця книги Юлія Березенко прочитала казочку від Галини Манів "Як Манюня та Дзінька помирилися" – про кішку Манюню та синичку Дзіньку, а тоді запропонувала учасникам зустрічі намалювати малюнок до цієї мініатюрної казочки.

Нагадаємо, написали книгу "Різдвяна чудасія" семеро письменниць, яких читачі вже знають із серії "Християнська читанка": Зоряна Живка, Оксана Лущевська, Галина Манів, Наталка Малетич (випусковий редактор ZAXID.NET ), Юля Смаль, Валентина Вздульська, Надія Гербіш. А оформила художниця з Івано-Франківська Світлана Балух. Видало книгу київське молодіжне православне братство св. Бориса та Гліба.

Головні герої цієї книжки – тваринки, які не менше за людей люблять Різдво. Разом із осликом, овечкою та верблюдом читач помандрує до Вифлеєму, де стане свідком народження Божого Дитяти. А відтак переживе безліч пригод, пізнає таємниці чарівної ночі, повірить у здійснення мрій разом із чарівним зайчатком, малим мишеням, капосним лисом, невгамовною синичкою та іншими чудесними героями цієї книжки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук