У Львові для випускників шкіл відкриють академію лідерства

У вересні у Львові почне працювати перша академія лідерства для випускників шкіл. Попри підготовку до ЗНО школярам запропонують зробити рік перерви, аби навчитись глобально мислити, випробувати різні професії та знайти себе.

Проект Українська академія лідерства розпочав роботу в Україні ще торік у вересні, в Києві. Перший експериментальний рік минув вдало, інформують організатори.

Зокрема, 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких проф. Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Сергій Гвоздьов, Юнона Лотоцька, Віктор Зотов, Наталія Попович та інші. Предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості.

Цьогоріч у вересні академія лідерства зможе прийняти вже 240 випускників у 6 містах України, зокрема у Львові.

Академія не надає дипломів, тут немає оцінок, а студенти навчаються від 7:00 до 22:00 з понеділка по суботу. У програмі виховання тіла, розуму, пізнання України, волонтерство. Це новий підхід до навчання та організації себе. Студенти отримують гранти на навчання в академії та 10 місяців проживають в освітньому кампусі, навчаються, займаються спортом, мандрують Україною, займаються волонтерством.

Українська академія лідерства розпочне роботу у Львові за підтримки ЛОДА та Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук