У Львові експонують твори міні-текстилю

КультураГанна Власюк, 16 травня 201511612
У Львові експонують твори міні-текстилю
Один із експонатів виставки

Сьогодні, 16 травня у львівській галереї «Дзиґа» на вул. Вірменській, 35, 1-й поверх, відкрилась виставка «Міні-текстиль». Там всі охочі можуть ознайомитись із роботами 40 авторів. 

Вхід на виставку вільний, а триватиме експозиція до 31 травня. Серед учасників виставки - переважно львівські студенти, а також митці з Києва, Луцька та Рівного.

Цьогоріч всеукраїнський проект «Міні-текстиль» відбувається вже вчетверте, однак організатори планують, що він стане щорічним. Організатор події — Секція художнього текстилю Львівської національної спілки художників України - запрошує до участі всіх художників та студентів, що працюють в цій техніці.

Особливість виставки в тому, що робота має «поміститись» у формат 20х20х20 см.

Історія міні-гобелену бере свій початок ще з міжнародних текстильних виставок в Лозанні 1972 року. Тоді автори разом з фотографіями виробів повинні були надавати взірець роботи у форматі 20х20 см. Позаяк ці зразки виглядали як готові мистецькі роботи, виник новий напрямок декоративно-прикладного мистецтва - міні-гобелен.

Перша львівська виставка міні-гобелену була організована в 1985 році. Тепер, у зв'язку з використанням найрізноманітніших технік та матеріалів, назва змінилась на «міні-текстиль». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук