У Львові готують прем'єру опери «Попелюшка»

Головні новини Львова 25.12Марічка Крижанівська, 25 грудня 2015, 18:53 1455 1

На цій казці виростали діти упродовж кількох століть, відколи її записав Шарль Перро. Відтепер «Попелюшка» буде і у Львові, у формі опери. Тут готуються до прем’єри.

Артисти Львівської Опери гримуються, одягають перуки, костюми і одразу підкидають інтригу про майбутню виставу.  

«Тут дуже багато різних мізансцен, різних персонажів. Там оживають каструлі, глечки, горнятка, віники. Загалом дуже цікава постановка буде», — каже заслужена артистка України Наталія Романюк.

А от і обіцяний живий посуд, король-фанат у футбольній формі і ще чимало вигаданих персонажів. Опера «Попелюшка» була у репертуарі цього театру ще у 70-80-х роках. Але ця постановка — цілком нова із сучасними ходами, які вигадала режисер Галина Воловецька.

«В такий час напружений зараз, коли дітям особливо потрібно цієї віри в гарне завершення того, про що ти мрієш, що життя буде прекрасне, воно буде таким, як на балу в цієї Попелюшки. Я хочу, щоб дітки отримали цю насолоду, цю віру колосальну», — розповідає Галина Воловецька.

Музику написав радянський композитор із нерадянським прізвищем Антоніо Спадавеккіа.  Арії тут впізнавані, бо це та ж музика Спадавеккіа, що й у старому фільмі.

Ефектно виглядає візуальна частина вистави. Як Попелюшка, по ночах працювала над костюмами Мар’яна Громиш. За основу у цих одягах, як і у сценографії Тадея Риндзака  взяли українську витинанку. 

Це вистава для тих, хто вміє вірити і мріяти. Прем’єра опери «Попелюшка» — у неділю, 26 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук