У Львові Леся Квик розповіла, як люди «біжать», а не живуть

Культура1 серпня 201143462

У Львові Леся Квик розповіла, як люди «біжать», а не живуть

1 серпня у Львові у галереї “Дзиґа” відкрилася виставка фотоінсталяцій графіка Лесі Квик «Живи».

«Всі звикли, що Леся (Квик) – це графіка. Вона не закинула цю справу, - зазначив під час відкриття виставки арт-директор галереї «Дзига» Влодко Кауфман. – але вона чимось переймається, щось її болить. І те, що її болить у цій фотоінcталяції. Я наголошую, що це фотоінсталяція, а не фотографія. Фото – це технологія вираження… Поки її оце щось боліло, воно заважало малювати. Перед вами те, що Лесю боліло».

На запитання ZAXID.NET, що так не давало малювати художниці, Леся Квик зазначила, що перед відвідувачами фотоінсталяції, які показують рух, навіть – біг. «Людина постійно біжить, говорить по телефону, вона не живе, а існує. Вона не бачить, що твориться навколо, все вирішує по телефону, закривається, немає живого спілкування. Недаремно у мене тут є одне фото, де троє кудись йдуть і розмовляють по телефону… І те місто обшарпане, але з яскравими рекламами… Це абсолютно випадкові знимки, без кадрування і фотошопу. Всі фото абсолютно випадкові, зроблені з вікна таксі чи маршрутки. І недаремно все закінчується священиком, що тримається за голову і останньою фотографією, на якій є цирк, навіть не увесь, а тільки - «ЦИ», - розповіла Леся Квик.

Нагадаємо, експозиція триватиме до 14 серпня.

Леся Квик народилася 1967 р. у місті Львові. 1983-19887 р. Навчання у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. Івана Труша. В 1997 р. закінчила Львівську національну академію. З 1988 р. бере участь у виставках. В 2006 р. дипломант стипендіальної програми Gaude Polonia.

Роботи закуплені Львівською картинною галереєю, Національним музеєм у Львові, та приватними колекціонерами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук