<

У Львові мене вражає багатство культури, історії, архітектури, - джазмен

Культура4 червня 20118536

"В Україні мене вражає багатство культури, історії, архітектури, зокрема у Львові. Я живу в Каліфорнії, а там найстаріші будинки мають 30-40 років", - про це під час прес-конференції в межах Alfa Jazz Fest розповів американський саксофоніст Ерік Маріентал.

«Для організаторів – велика честь приймати музикантів, які виступали на багатьох інших фестивалях. Вони є дійсно добрими музикантами. Ці музиканти є універсальні», - зазначив під час прес-конференції музичний продюсер, творчий куратор фестивалю Олексій Коган.

Він зазначив, що Еріка Маріентала знають, як дорослі, так і малі українці, оскільки він встиг на фестивалях зіграти і з тими, і з тими. «Він – прикраса будь-якого колективу. Він легко йде на співпрацю з українськими музикантами», - додав Олексій Коган.

«Останній раз я тут був у лютому, тоді тут було набагато холодніше. Приємно бути тут, коли така чудова погода, - сказав Ерік Маріентал. - Вперше я потрапив у Східну Європу 15 років тому. Спочатку це була Польща, потім Росія, Україна. Щоразу як приїжджаю сюди, отримую нові враження. В Україні мене вражає багатство культури, історії, архітектури, зокрема у Львові. Я живу в Каліфорнії, там найстаріші будинки мають 30-40 років. Дуже приємні враження справляють люди».

Він також сказав, що завжди приємно знайомитись і грати з музикантами, які є носіями іншої культури, які мають іншу мову. «Інколи лише за допомогою музінструментів можеш із ними порозмовляти», - сказав він.

Нагадаємо, із 3-5 червня у Львові триває Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest.

Як повідомляв ZAXID.NET, виступ у Львові Bill Evans Soulgrass – це перший концерт із шести, які пройдуть в Україні, у межах їхнього туру.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук