У Львові може з’явитися "своя" кіно продакшн-компанія

Культура22 червня 20105154

Київська продакшин-компанія «Evolution Film» планує у Львові мати свій продюсерський центр і зараз робить усе можливе, аби такий центр запрацював якомога швидше.

Про це ZAXID.NET повідомив продюсер "Evolution Film" Данило Ковжун.

За його словами, невдовзі має приїхати техніка, яка потрібна для проекту "Lviv The City".

"Ми шукаємо приміщення, де буде зберігатися техніка, також шукаємо приміщення під офіс. Я сподіваюся, що наприкінці цього місяця знімемо офіс – і це буде перша кінокомпанія у Львові. Саме кінокомпанія, що зніматиме на плівку 35 мм, адже ніщо не зрівняється з плівкою у 35 мм. Я дійсно вірю, що компанія буде у Львові і дійсно вірю, що буде у найближчому часі", - зазначив Данило Ковжун.

"Ми плануємо, що техніка, яка приїде до Львова, тут і залишиться. У Львові увесь час хтось знімає. Везти з Києва всю техніку – дорого, і везти людей із Києва – ще дорожче. От зараз йде підготовка до зйомок. Завтра хлопці будуть знімати з 5 год ранку до10-вечора, вони всю техніку везуть із Києва. Нащо? Тому що у Львові цього немає", - зазначив Д.Ковжун.

За його словами, послугами продакшн-центру "Evolution Film" зможуть скористатися різні компанії.

Довiдка ZAXID.NET

Компанія "Evolution Film" протягом останніх 10 років надає послуги для локальних та закордонних агентств, клієнтів та продакшин-компаній. Компанія має свій особистий департамент у Києві та декілька партнерів по всій Україні, а також у Москві.

Продакшн – термін, що використовується для означення процесу, створення проекта чи творчого продукту. Найчастіше використовується у сферах кіно-, теле-, радіо виробництві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук