У Львові музей оцифрує аудізаписи спогадів дітей Івана Франка

На одному із записів донька письменника Анна розповідає про те, як виглядав їхній дім у часи, коли там мешкала родина Франків

Музей Івана Франка у Львові шукає фахівців, які допоможуть відновити й оцифрувати унікальні записи на магнітній плівці спогадів Франкових дітей - Анни й Тараса - про батька і батьківську хату. Про це інформують адміністратори сторінки музею у Facebook.

«Робота дуже відповідальна й делікатна. Записи понад півстолітньої давності, дуже давно не відтворювались, ймовірно, частково розмагнічені. Але ми віримо, що знайдуться справжні майстри своєї справи, які розуміють, що таким записам просто немає ціни», - розповідають у музеї.

На одному із записів донька письменника Анна розповідає про те, як виглядав їх рідний дім у часи, коли там мешкала родина Франків.

«Нам так хочеться, щоб пам’ять про Франка промовляла живими голосами його рідних», - додають у музеї.

Записи понад півстолітньої давності, дуже давно не відтворювались, ймовірно, частково розмагнічені

Нагадаємо, 2 березня у конкурсі на посаду директора музею Франка у Львові переміг Богдан Тихолоз. За Богдана Тихолоза проголосувало більшість членів комісії. Напередодні відкритого конкурсу у Fаcebook стартував флешмоб #чомуЯпідтримуюТихолоза, де взяли участь понад сотня людей.

Після цього у музеї взяли на роботу рудого кота, який тепер живе у будинку Франка, що на вул. Івана Франка, 150.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук