У Львові на аукціоні продали два нежитлові приміщення за майже ₴4 млн

На аукціоні продали приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1 за майже 3,85 млн грн

У п’ятницю, 9 лютого, у Львові на аукціоні продали два об’єкти нерухомості комунальної власності, а саме: нежитлові приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1 та на пл. Соборній, 17. Про це повідомило управління комунальної власності Львівської міськради.

Приміщення на пл. Соборній, 17 загальною площею 14 м2 продали за понад 148,6 тис. грн, вартість 1 м2 склала 10616 грн.

Нежитлові приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1 загальною площею 300,2 м2 продали за понад 3,848 млн грн, вартість 1 м2 склала 12818 грн.

Кошти, отримані від продажу на аукціоні комунальних об’єктів, у розмірі понад 3,996 млн грн найближчим часом буде перераховано до міського бюджету Львова.

«Добре, що вказані приміщення знайшли нових власників, які будуть проводити ремонтні роботи, будуть дбати за збереження майна. Сподіваємося, що при цьому відкриються нові заклади та створюватимуться нові робочі місця. В цілому аукціони – це спосіб приватизації, де може прийняти участь будь-хто, що має намір придбати нерухомість на однакових, прозорих та публічних умовах», - зазначила начальниця управління комунальної власності Інна Свистун.

Нагадаємо, 2 березня відбудеться аукціон з продажу нежитлового приміщення на пл. Міцкевича, 6/7. Об’єкт нерухомості, площею майже 300 м2, розташований на 4 поверсі. Місто хоче отримати від його продажу понад 9 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук