У Львові на фестивалі музики австрійця Маттіаса Кендлінгера буде 4 світові прем'єри

КультураМарічка Крижанівська, 3 липня 2018, 13:53 502 0

10-14 липня у Львові відбуватиметься Міжнародний фестиваль музики австрійського композитора Маттіаса Кендлінгера, людини, яка популяризує у світі українських музикантів.

Ім'я Маттіаса Георга Кендлінгера для мистецького Львова не нове. Близько 20 років тому цей диригент і композитор заснував українсько-австрійський симфонічний оркестр «K&K Philharmoniker», а ще «K&K Балет» та «Український національний хор (Львів)». У цих колективах беруть участь українські музиканти та танцюристи і в такому складі об'їздили з концертами найкращі зали 19 країн Європи.

А минулоріч маестро започаткував у Львові фестиваль своєї музики. Від 10 до 14 липня на публіку чекає 4 фестивальні концерти і стільки ж світових прем'єр. Передовсім, вперше зазвучить Симфонія № 3 про те, як глобальна політика стирає права маленької людини.

«Третя симфонія має назву «Права людини». В її основі лежать глибокі роздуми про права людей і в усіх моїх творах є та ж думка, як наприклад, у симфонії «Маніпуляція». Особливість 3-ї, вона ритмічна, цікава музика, оркестр, хор, солісти, одна із частин звучить як маленька опера», ‒ розповідає Маттіас Кендлінгер.

Цю симфонію диригуватиме син композитора Максиміліан Кендлінгер.

«Я був присутній при створенні цього твору від самого початку і знаю всі деталі, тому мені дуже приємно диригувати саме цей твір», ‒ зізнається Максиміліан Кендлінгер.

А ще публіка почує фрагменти ще не завершеної опери «Священик». На фестивальні концерти запрошено відомих у світі солістів.

«Приїде диригент Ніколас Краузе з Парижа, Франції, це віолончеліст Борис Андріанов з Росії, який також робить світову кар'єру, зараз виступає у найкращих залах від Європи до Америки. Також Ніколас Краузе запросив піаніста з Франції, буде ще один піаніст з Австрії Філіп Шойхер», ‒ розповідає Олег Станкевич, директор музичної агенції «Да Капо Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук