У Львові на "Рок-коляді" гурти виконували нові обробки колядок

Культура14 січня 20110

13 січня у Львові, в Хмільному домі Роберта Домса, втретє відбувся етнофестиваль «Рок-коляда». Кожен із трьох гуртів - «Ґорґішелі», «Люди Добрі» та «КораЛЛі» - підготував особливу програму з нових обробок традиційних колядок, щедрівок. А організатори – підготували також конкурси та подарунки переможцям від мистецької агенції «Наш Формат».

"Ґорґішелі" розпочали свій виступ із стародавнього різдвяного ірмосу (духовний спів) XIII-XV ст. – "Рождество Христове". Учасниці гурту "Ґорґішелі" Тамара та Етері Ґорґішелі розповіли журналістам перед виступом, що їм до вподоби переробки пісень. А до "Рок-коляди" вони також підготували "Ой хто-хто Миколая любить" в іншому аранжуванні.

Юрко Рафалюк із гурту "Люди Добрі" розповів, що кожна із представлених пісень - це відображення різдвяних традиційних пісень на Поліссі, Гуцульщині. "Усі почують акустичні інструменти під більш сучасну музику: в якійсь частині реп, в іншій – східну мелодику", - зазначив Юрко Рафалюк.

Гурт "Люди Добрі" виступив у досить незвичному складі: до них приєдналася Олександра Рузґа із Санока (Польща), разом вони створили проект "Пісні зимового періоду", який і представили поціновувачам "Рок-коляди", а "КораЛЛІ" подивовували новим проектом "Ангели Року".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук