У Львові нагородили сто найкращих спортивних дитячих тренерів

Головні новини Львова 16.12Марічка Думич, 16 грудня 2015, 16:00 565 0

У Львові нагородили найкращих спортивних наставників, які працюють з дітьми до 18 років. Програму «Дитячий тренер» запустили цього року.

Влітку коучі подали заявки, потім спеціальна комісія їх розглянула. До складу журі входили працівники міського департаменту гуманітарної політики, депутати і представники спортивного середовища Львова. Вони звертали увагу на вищу профільну освіту тренерів, кількість дітей у секціях, їхню активність та результати на змаганнях, участь самих наставників у стартах.

Переможці отримали грошову винагороду у 25 тис. грн.

Одна з тих, кому дісталась премія – заслужений тренер України зі стрільби з лука Марія Гавелко. Вона зізналась: «Дуже багато думок, куди потрапити гроші. Але ще не визначилася. Зараз такий час непростий і з комунальними проплатами, і хочеться щось додому придбати. І трішки, напевно, вкласти в розвиток нашого спорту».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Завжди нам говорять,що спорт – це дуже важливо, але на нього немає грошей. Я це пам’ятаю, це було завжди. Тепер ми вирішили цю ситуацію змінити».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук