У Львові обговорили проблеми музейної галузі

КультураДарина Цвях, 12 жовтня 20161900

У Львівському палаці мистецтв відбулась конференція «Музейна галузь Львівщини: цифри та факти». Участь у заході взяли голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови-керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська, а також директори та працівники музеїв Львівщини, повідомляє сайт «Музейний простір». 

На зустрічі обговорювалися проблеми музейної галузі та її розвитку, а також питання, які особливо турбують музейну спільноту. Основними питаннями стали фінансування матеріально-технічної бази, збереження та оновлення фондових колекцій, підвищення кваліфікації музейників, відсутність інтерактивних засобів, а також необхідність застосування комплексної програми розвитку музейної справи.

Наголос також було зроблено на туристичній привабливості та освітній функції музеїв.

«Музеї виступають вагомою складовою туристичної інфраструктури і мають значний вплив на формування туристичної привабливості регіону. Послуги, які надають музеї, є невід'ємною складовою комерційного туристичного продукту, але сьогодні слід приділити увагу промоції національної спадщини», - зазначив Олег Синютка.

«Функція музею – не тільки зберігати пам'ять, але й пояснювати наш спадок наступним поколінням, виховувати музейну культуру. Тому особливу увагу слід приділяти дитячій аудиторії. У музейних експонатах закладена не просто історична інформація, але й естетичний аспект», - вважає директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук