У Львові обговорили проведення польсько-українського «Фестивалю партнерства»

КультураОксана Панчишин, 24 червня 20142510

Сьогодні, 24 червня, у приміщенні Генерального консульства Республіки Польща у Львові відбулася нарада, на якій обговорили питання щодо проведення восени поточного року ІІІ Польсько-Українського «Фестивалю партнерства».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛОР.

Участь у нараді взяли консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Марцін Зінєвіч, асистент Генерального консула Республіки Польщі у Львові Аліна Савіцка, начальник відділу внутрішньої політики та промоції регіону Львівської обласної ради Ірина Хороших, головний спеціаліст управління міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації Іван Чегіль та начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк.

На зустрічі обговорили питання щодо визначення дати та місця проведення польсько-українського фестивалю у Львові. Також йшлося і про можливий формат цього заходу.

Попередньо досягнуто домовленості, що в рамках «Фестивалю партнерства» відбудеться низка круглих столів, під час яких експерти з Польщі ознайомлять наших фахівців з особливостями функціонування та діяльності музеїв, театрів, бібліотек та інших закладів культури.

Консул Марцін Зінєвіч зауважив, що участь у цьогорічному фестивалі планує взяти польський гурт «Тарака», виконає, зокрема, хіт– «Подай руку Україні».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук