У Львові обрали переможця тендеру на будівництво громадського простору пам'яті Небесної Сотні

Громадський простір з меморіалом на вул. Кривоноса облаштують за 10,8 млн грн

11 вересня

Громадський простір із меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні у сквері на вул. Кривоноса збудує ТзОВ «Т.В.Д.» за 10,8 млн грн. ЛКП «Зелений Львів» уже підписало угоду з підрядником, який має завершити роботи до весни 2019 року.

Як повідомляв ZAXID.NET, меморіал складатиметься з двох частин: площі зі стелою на верхній терасі та пішохідного моста між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Міст виводитиме на терасу зі сторони вул. Замкової, де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. На мості запропонували встановити накриття, вироблене зі спеціальної сталі. На даху цього накриття будуть вирізані імена героїв Небесної Сотні, крізь які у дощову погоду стікатиме вода, що, символізуватиме «вічні сльози» за загиблими, а у сонячну погоду ці літери мають підсвічуватися природнім світлом.

Проект цього громадського простору розробила львівська команда архітекторів у складі Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак.

У закупівлі на облаштування громадського простору брало участь два підприємства: ТОВ «Будівельна компанія "Прогрестехбуд"» та ТзОВ «Т.В.Д.». Друга фірма запропонувала нижчу ціну, і стала переможцем аукціону. І з нею уже підписано договір на 10 млн 836 тис. грн.

Згідно з даними бізнес-платформи Youcontrol, засновником ТзОВ «Т.В.Д.» є приватне підприємство «Сімейний маєток», 50% якого належить відомій моршинській підприємиці, дружині одного з найбагатших депутатів Львівської облради від БПП «Солідарність» Всеволода Біласа Лідії Білас. Решта 50% акцій компанії належить громадянину Словенії Віталію Кіндію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України