У Львові офіційно відкрили регіональний офіс НАБУ

Серед пріоритетів роботи детективів – боротьба з контрабандою

12 серпня 2016

12 серпня офіційно розпочало роботу Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Окрім Львівського регіону, його повноваження також поширюватимуться на Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську і Хмельницьку області.

Штаб-квартира Львівського територіального управління НАБУ працюватиме на вул. Коперника, 4. Тут прийматимуть скарги та заяви від громадян. Загалом працюватимуть 24 людини: директор, заступник директора, 6 співробітників та 16 детективів, які відряджатимуться з Центрального управління у Києві.

Конкурси на вакантні посади у територіальному управлінні вже на завершальному етапі.

«Молоді юристи, які живуть на Львівщині, у західному регіоні дуже активно взяли участь у конкурсі. І я вам можу сказати, що на одну посаду претендують 50-60 осіб», – розповів директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

Один з детективів, кажуть, вже почав працювати. За потреби допомагатимуть інші управління. У львівському офісі головне організувати процес. А от щодо планів на роботу поки не багатослівні.

«Регіон Західний – це контрабанда. Я думаю, що це буде саме одним із пріоритетів роботи місцевих детективів», – зазначив директор НАБУ Артем Ситник. 

Сподіваються у НАБУ і на активність та свідомість західноукраїнських громадян. Мовляв, якщо вимагають хабара, перш ніж бігти по гроші, контактуйте з антикорупційним бюро.

Нагадаємо, 10 грудня 2015 року директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підписав наказ про створення Львівського територіального управління. 7 червня 2016-го директором Львівського теруправління НАБУ призначено юриста Тараса Лопушанського, якого обрали з-поміж 47 кандидатів. 1 серпня 2016 року в НАБУ завершився прийом документів на посади детективів Регіонального підрозділу, співробітників якого відряджатимуть, зокрема, до Львівського територіального управління для розслідування корупційних злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів