У Львові офіційно відкрили регіональний офіс НАБУ

Серед пріоритетів роботи детективів – боротьба з контрабандою

12 серпня 2016

12 серпня офіційно розпочало роботу Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Окрім Львівського регіону, його повноваження також поширюватимуться на Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську і Хмельницьку області.

Штаб-квартира Львівського територіального управління НАБУ працюватиме на вул. Коперника, 4. Тут прийматимуть скарги та заяви від громадян. Загалом працюватимуть 24 людини: директор, заступник директора, 6 співробітників та 16 детективів, які відряджатимуться з Центрального управління у Києві.

Конкурси на вакантні посади у територіальному управлінні вже на завершальному етапі.

«Молоді юристи, які живуть на Львівщині, у західному регіоні дуже активно взяли участь у конкурсі. І я вам можу сказати, що на одну посаду претендують 50-60 осіб», – розповів директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

Один з детективів, кажуть, вже почав працювати. За потреби допомагатимуть інші управління. У львівському офісі головне організувати процес. А от щодо планів на роботу поки не багатослівні.

«Регіон Західний – це контрабанда. Я думаю, що це буде саме одним із пріоритетів роботи місцевих детективів», – зазначив директор НАБУ Артем Ситник. 

Сподіваються у НАБУ і на активність та свідомість західноукраїнських громадян. Мовляв, якщо вимагають хабара, перш ніж бігти по гроші, контактуйте з антикорупційним бюро.

Нагадаємо, 10 грудня 2015 року директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підписав наказ про створення Львівського територіального управління. 7 червня 2016-го директором Львівського теруправління НАБУ призначено юриста Тараса Лопушанського, якого обрали з-поміж 47 кандидатів. 1 серпня 2016 року в НАБУ завершився прийом документів на посади детективів Регіонального підрозділу, співробітників якого відряджатимуть, зокрема, до Львівського територіального управління для розслідування корупційних злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині