Львівське теруправління НАБУ очолив Тарас Лопушанський

Тарас Лопушанський

Директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України із 7 червня 2016 року призначено Тараса Лопушанського. Відповідне розпорядження директор НАБУ Артем Ситник підписав у понеділок, 6 червня, йдеться в повідомленні на сайті НАБУ.

Тарас Лопушанський став переможцем відкритого конкурсу на цю посаду з-поміж 47 претендентів та пройшов перевірку на поліграфі. 

Львівське теруправління НАБУ складатиметься з 2 відділів: по роботі зі свідками та заявниками і з організаційної роботи. Загальна кількість співробітників становитиме 15 осіб. Незабаром буде оголошено конкурс на вакантні посади.

«Одним з перших моїх завдань є організація роботи теруправління – приміщення, матеріально-технічне забезпечення тощо. А щойно до виконання своїх функцій приступить нова Рада громадського контролю, можна буде оголошувати конкурс на вакантні посади», – зазначив Тарас Лопушанський.

33-річний Тарас Лопушанський займається адвокатською діяльністю – є співзасновником адвокатського об’єднання «Ордер», також володіє часткою у ТОВ «Юридична компанія ЛДФ Груп». У нього 10-річний досвід роботи в юриспруденції, має дві вищі освіти: юридичну і філологічну.

Нагадаємо, Львівське територіальне управління Антикорупційного бюро було створено 10 грудня 2015 року. Його юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук