У Львові переселенці з Криму та Донбасу покажуть театральний перформанс

КультураМар'яна Вербовська, 20 вересня 20165490
Тренерка проекту та акторка театру ім.Леся Курбаса Наталка Рибка-Пархоменко

У Львові переселенці з Криму та Донбасу покажуть театральний перформанс «21. NAKED VOICE». 26 вересня 21 учасник проекту зачитає на сцені театру ім.Леся Курбаса вірші трьох українських письменників: Юрка Іздрика, Любові Якимчук та Олени Степової. Окрім того, у виставі глядачі почують особисті монологи учасників на тему переїзду. Про це ZAXID.NET розповіла тренерка проекту та акторка театру ім.Леся Курбаса Наталка Рибка-Пархоменко.

«На сцену вийдуть люди з Донецька, Луганська, Криму, Харкова і галичани. Ми вдруге проводимо проект «Гра в нас» у Львові, перший провели торік. Цьогорічний перформанс називається як однойменний вірш Юрка Іздрика «Оголений голос», – розповідає Наталка Рибка-Пархоменко.

Проект «Гра в нас» проводять у Львові вдруге

Разом із Наталкою Рибкою-Пархоменко перформанс організовує актор театру Курбаса Андрій Водичев. Соціально-театральний проект від початку мав назву «Перекотиполе», але в процесі підготовки організатори порахували, що мають 21 учасника, 21 вірш та 21 репетицію, тому вирішили цю цифру використати у назві.

«Для нас основна ідея проекту полягала у інтеграції переселенців у львівське середовище. Цей проект показав, що мистецтво може об’єднати людей більше, аніж серія психологічних тренінгів», – вважає Наталка Рибка-Пархоменко.

Організатором проекту є ARC by YMCA, громадська ініціатива «Крим-SOS» за сприяння Мальтійської служби допомоги. Усіх охочих запрошують на перформанс 26 вересня о 19:00 в Театрі ім.Леся Курбаса. Вхід безкоштовний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук