У Львові перевіряють законність придбання приміщень заводу фірмою депутатки облради

Тетяна Бей у 2015 році стала депутаткою облради та заснувала компанію, яка придбала приміщення збанкрутілого заводу за вигідною ціною

Правоохоронці розслідують законність продажу у 2015 році приміщень збанкрутілого «Львівського дослідного нафтомаслозаводу» на вул. Б. Хмельницького, 207, загальною площею 1175 м2. 20 липня Шевченківський районний суд Львова надав дозвіл правоохоронцям із залученням оцінщика оглянути ці приміщення для встановлення їхньої реальної вартості. Огляд має бути здійснений упродовж місяця.

У 2015 році львівська поліція почала розслідувати розтрату 1,2 млн грн посадовими особами ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод» за ч.1 ст.191 Кримінального кодексу. Приводом для розслідування стало звернення податкової інспекції про заборгованість підприємства перед місцевими та державним бюджетами на таку суму.

Під час розслідування до правоохоронців звернувся також директор компанії «Техномаст» із заявою про можливі незаконні дії арбітражного керуючого заводу під час його ліквідації, було зареєстроване ще одне кримінальне провадження за ст. 366 Кримінлаьного кодексу. У лютому 2017 року прокуратура об’єднала ці справи в одне провадження.

Відомо, що у серпні 2015 року ліквідатор заводу Андрій Стадник продав майже 1175 м2 приміщень за адресою вул. Б. Хмельницького, 207 за 1,17 млн грн, тобто по 995 грн за 1 м2.

Придбані компанією «Медбуд-Леополіс» приміщення розташовані у глибині території колишнього «Львівського дослідного нафтомаслозаводу»

Слідчі проаналізували ціни продажу схожих приміщень, і виявили, що «середньостатистичне значення подібного об’єкта нерухомості, згідно моніторингу засобів масової інформації, за 1 м2 становить 7 тис. грн, що може вплинути на нарахування та сплату платежів до бюджетів, за результатами отриманих доходів вищевказаним боржником».

Приміщення заводу за потенційно заниженою у сім разів ціною у 2015 році придбала компанія «Медбуд-Леополіс».

Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouСontrol, керівником ТзОВ «Медбуд-Леополіс» є Тетяна Бей, яка з 2015 року є депутаткою Львівської обласної ради від «Громадянської позиції». Компанія була зареєстрована у квітні 2015 року. Її власниками на рівних умовах є Тетяна Бей та американець Пітер Крістофер Фусскас, який є її чоловіком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук