У Львові планують встановити понад тисячу контейнерів для збору скла і паперу

До 1 вересня перевізники, які вивозять сміття, мають встановити 103 додаткові контейнери у Львові для пластикових пляшок. Про це у середу, 30 серпня, повідомив Назар Романчук, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Під час засідання профільної депутатської комісії Львівської облради він повідомив, що до середини вересня перевізників зобов’язують встановити на сміттєвих майданчиках у Львові також 611 контейнерів для паперу та 500 для скла.

«Вони мають зробити це до середини вересня», – сказав він.

За його словами, у робочі дні зі Львова вивозять 520-550 тонн сміття, а у вихідні – по 480-490 тонн.

Із перезавантажувальної станції компанії з вивозу сміття «АВЕ Львів» на вул. Північній у Львові, за інформацією Романчука, вивезли 3100 тонн залежаного сміття. Не вивезеним залишається понад 1 тис. тонн. Його обіцяють вивезти до 11 вересня.

Назар Романчук запевнив, що старе сміття вивозять за межі Львівської області, але не уточнив, куди саме.

За інформацією директора департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА, у період із 1 липня до 29 серпня зі Львова було вивезено 31 533 тонн сміття, за що перевізники отримали понад 21,5 млн грн.

Він також повідомив, що ЛОДА не має наміру найближчим часом збільшувати перевізникам розмір відшкодування за вивезення сміття зі Львова. Зараз вони отримують по 12 грн за 1 км, якщо везуть понад 10 тонн у межах області, та по 15 грн за 1 км, якщо везуть сміття за межі області.

Нагадаємо, 30 червня ЛОДА на два роки перебрала всю відповідальність за вивіз сміття зі Львова. Тарифи на вивезення сміття для львів’ян з 1 вересня зростуть майже удвічі – до 1,40 грн за 1 м2.

Загалом у Львові є 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду, 116 сміттєвих майданчиків закладів освіти і 23 сміттєвих майданчики закладів охорони здоров’я.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук