У Львові покажуть нашумілу в Бродвеї виставу «Про що мовчать чоловіки»

Комедійна моновистава про стосунки чоловіка і жінки

КультураОксана Сенишин, 27 лютого 2018, 15:13 1228 1

Моновиставу «Про що мовчать чоловіки» у виконанні івано-франківського актора Олексія Гнатковського запрезентували в Першому театрі у Львові. Вона про різне мислення чоловіків і жінок. Що, виявляється, сформоване впродовж тисячоліть: адже первісні чоловіки були мисливцями і зосереджувалися навіть тоді лише на одній цілі ‒ здобичі. Тому цю комічну виставу називають ще й «Дикун Forever». Жінки натомість споконвіку займались збиральництвом, тож досі можуть тримати в голові кілька речей одночасно.

«Ні, ця вистава зовсім не для жінок. Найкраще цю виставу сприймають пари, які мають досвід подружнього життя або, навпаки, готуються до цього. Це є риторичні питання: як зрозуміти жінку, як зжитися з жінкою, як взагалі бути з нею? Це є стенд-ап комедія. Буде цікаво прийти і відпочити», ‒ каже співорганізатор показу моновистави Ольга Лозинська.

Вистава створена на основі матеріалу американського сімейного психолога Роба Беккера, що десятки років спостерігав за парами. Він сам зіграв цю п'єсу понад 700 разів на Бродвеї. Відтоді «Дикун» ввійшов до Книги театральних рекордів, як найтриваліше соло-шоу.

«Це як лекція сімейного психолога, можна сказати. Але вся вистава не так про це, наскільки ми різні, як про те, як нам потрібно бути разом. І як чоловік боготворить жінку. Все про кохання», ‒ пояснив продюсер, режисер моновистави Давіс Колбергс.

Матеріал переведений на 35 мов. І його ставлять у 45 країнах світу. В Україні теж ‒ в Одесі, Дніпрі, Києві, однак досі лише російською.

«Впізнала і себе, і батьків, можна сказати», ‒ розповіла глядачка Роксоляна.

«Тут бачиш, яка природа жінки, яка природа чоловіка. Вони не складні, просто різні», ‒ додав глядач Андрій.

«Думаю, жінкам не потрібно змінюватися. В цьому родзинка жінок і чоловіків ‒ ми всі прекрасні», ‒ зробила висновок глядачка Зоряна.

І сам актор, заслужений артист України Олексій Гнатковський підтвердив, що так, як є, цікавіше живеться: «Я зі своєю дружиною Олею живу вже сім років. І за ті роки я її не розгадав. Я навіть не наблизився до цього. Навіть на секунду. Але штука в чому? Сам процес класний ‒ розгадувати жінку! Тому в мене попереду ціла вічність для цього».

Прем’єра вистави ‒ 8 березня в Першому театрі на вул. Гнатюка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук