У Львові покажуть найкращі польські короткометражки

КультураК.С., 20 квітня 20160
У Львові покажуть найкращі польські короткометражки
фото Wiz-Art
«Басейн» Томека Дуцкі

21 квітня у зеленій залі Львівського палацу мистецтв покажуть найкращі роботи, що належать однією із найсильніших шкіл кінематографу у світі. Польський короткий метр буде представлений найвиразнішими фільмами польських кінематографістів за останні кілька років. Програма ще може доповнюватись, а ось декілька фільмів, які точно зможуть побачити львівські глядачі. Організатором показу є фестиваль Wiz-Art. 

«Угода» Еви Смик (2015) - грайлива анімація, виконана за допомогою сторінок з книжок, використовує різні техніки, щоб оживити нотатки діда режисерки.

«Дослідження про чоловіків» Матеуша Ґловацкі (2014) спробує відповісти на запитання чого хочуть жінки?.  

«Ехо» Маґнуса фон Горна (2008) - реконструкція злочину.

У «Басейні» Томека Дуцкі (2013) старі плавчині зустрічаються у громадському басейн для свого ритуалу плавального сезону. Цього разу вони пірнають глибше, ніж звичайно.

Герой фільму «День бабці» Мілоша Саковскі (2015) Томек працює «шахраєм по бабусях і дідусях». Все йде добре аж поки старша жінка не вираховує його і не замикає у власній квартирі. Вона пропонує йому угоду – вона заплатить, але він стає її «внуком».

«Розбита скеля» Себастьяна Вебера (2015) розповість про пару, яка загубилась у горах, вони пробують знайти вихід з обставин, у які їх поставила природа.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук