У Львові покажуть патріотичні фільми циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

Суспільствопромоція, 30 жовтня 20172110
У Львові покажуть патріотичні фільми циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

5 фільмів «Позивний Зеніт» покажуть у Львові в програмі Фестивалю військового патріотичного кіно в твоєму місті.

  1. з 2 листопада по 9 листопада щодня о 14.00 у кінотеатрі «Львівського палацу мистецтв» за адресою вул. Коперніка, 17;
  2. з 2 листопада по 9 листопада щодня о 13.30 у кінотеатрі «Планета Кіно» за адресою ТРЦ King Cross Leopolis, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30.
  3. 2 листопада – «Позивний Зеніт. Фільм1», 3 листопада – «Позивний Зеніт. Фільм2», 4 листопада – «Позивний Зеніт. Фільм3», 5 листопада – «Позивний Зеніт. Фільм4», 6 листопада – «Позивний Зеніт. Фільм5», 7,8,9 листопада – усі фільми програми Фестивалю.

Безпрецедентна національна прем’єра – від авторів національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ».

Режисери Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представлять львів’янам цикл з п’яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці

Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці – скрізь однаково страшна.

Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють більше 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Позиція «Зеніт» завжди була і залишається під українським стягом.

«Позивний Зеніт. Фільм 1» (хр:49,44 хвилини) Початок війни. Осінь 2014 року. Унікальне явище – авіатори навчились і стали піхотою. Вогнева підтримка ДАП, виведення з позиції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації добровольців Повітряних Сил градами у Тоненькому, організація КПП в напрямку Спартак-Авдіївка, взяття полоненого, перший загиблий офіцер Зведеного Загону ПС ЗСУ, емоційно-психологічні враження бійців.

«Позивний Зеніт. Фільм 2» (хр:52,48 хвилин) Перша зима війни на передовій, 2014 рік. Боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з батальйоном Оплот, який утримував шахту Бутівка, взяття полоненого, загибель другого офіцера, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.

«Позивний Зеніт. Фільм 3» (хр:54,54 хвилин) «Хочете жити? – Воюйте!». Утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ та десантниками в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників, загибель у бою вояків ЗСУ.

«Позивний Зеніт. Фільм 4» (хр:53,22 хвилин) Весна 2015 року. Самовіддана служба молодих медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», підступний розстріл на Паску п’яти бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт», бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.

«Позивний Зеніт. Фільм 5» (хр:54,01 хвилин) Літо в окопах 2015 року. Запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК «Правий сектор», бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд.

Позиція «Зеніт» завжди була і залишається під українським стягом!

Динамічні, емоційні, сучасні, інформативні фільми «Позивний Зеніт» успішно демонструються в кінотеатрах України. Дорослі та молодь – у емоційному піднесенні після перегляду кожного з п’яти фільмів «Позивний Зеніт». Кіно, яке наближає перемогу!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук