Помер львівський художник-реставратор Петро Скоп

КультураК.С., 15 лютого23852
Помер львівський художник-реставратор Петро Скоп
Петро Скоп

Вночі з 14 на 15 лютого у віці 36 років раптово помер львівський художник-реставратор Петро Скоп, про що повідомляється на Facebook-сторінці іконописця Михайла Скопа.

Петро Скоп працював художником-реставратором у Львівському музеї історії релігії.

Петро Скоп став відомим ширшому загалу через те. що разом із матір’ю, художницею-реставраторкою Галиною Друзюк зробили сенсаційне для українського мистецтва відкриття: відновили з-попід пізніших грубих перемалювань унікальний твір українського іконопису ХV століття – ікону «Богородиця з Ісусом на престолі». Будь-яка нововідкрита ікона того часу – для мистецтва завжди дуже голосна подія. А в цьому випадку йшлося ще й про нестандартний твір високого мистецького ґатунку, повідомляє «Львівська газета».

Разом з батьком – відомим іконописцем та волонтером – брав участь у подіях на Майдані, а пізніше - допомагав учасникам АТО.

Як повідомлено на сторінці Петра Скопа у Facebook, похорон відбудеться 16 лютого о 16 годині на Брюховецькому кладовищі. Попрощатися із реставратором можна буде у церкві Параскеви П’ятницької. Парастас розпочнеться 15 лютого о 18 годині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук