У Львові працівники культури отримуватимуть премії

Культура18 червня 20102850

Кожен працівник культури міста Львова має можливість отримати премію міського голови. Нагороджуватимуть працівників закладів культури за професіоналізм, ініціативність, творчість та інноваційність у роботі, активну участь у культурно-мистецькій та громадській діяльності. Розмір кожної премії становитиме 3 тисячі гривень.

Так Львівська міська рада хоче заохотити та підтримати кращих працівників культури м. Львова, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі мерії.

Виплати премій здійснюватимуть за кошти міського бюджету. Премії можуть отримати працівники установ та закладів культури, які підпорядковані управлінню культури та туризму Львівської міської ради. Премію будуть виплачувати раз на рік за високі досягнення у професійній діяльності за попередній рік з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та аматорів народного мистецтва.

Загалом номінацій для відзначення працівників шість – бібліотечна справа, театральне мистецтво, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, хореографічне мистецтво, народна творчість та аматорське мистецтво. У кожній номінації може бути відзначено до п’яти осіб.

Обиратиме претендентів на премію міського голови спеціальна комісія, головою якої є директор департаменту гуманітарної політики ЛМР. Комісія щороку до 10 березня має проводити засідання, де і визначатимуться кандидатури на премії. Після розпорядження міського голови, грошові премії переможцям вручатимуть напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Кандидатури на здобуття премії міського голови можуть подавати керівники установ та закладів культури міста. До подання потрібно такі документи: короткий опис діяльності кандидата та додаткові матеріали, які підтверджують результати професійної діяльності у попередньому році (якщо такі є) за підписом керівника установи, де працює кандидат; копію паспорта; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Пропозиції щодо кандидатур потрібно подавати в управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики до 5 березня щороку.

Нагадаємо, цьогоріч напередодні Міжнародного свята працівників музеїв міський голова Львова Андрій Садовий нагородив дипломами та преміями кращих музейних працівників, які виявили професіоналізм, ініціативність, творчість та інноваційність у своїй роботі. Музейні працівники Львова отримали премії по 10 тис. грн. Загалом було відзначено 8 працівників львівських музеїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук