У Львові представили вуличну виставу про львівських Ромео й Джульєтту

Культура14 лютого 20110

14 лютого у Львові на пл. Ринок біля фонтану Діани пройшла вулична вистава про львівських Ромео і Джульєтту за сюжетом книги Ілька Лемка «Кохання і смерть». Дійство представили актори народного театру-студії «Хочу». Вистава стала однією із промо-акцій «Львів – місто закоханих».

«Цією акцією хочемо розповісти людям історію кохання львівських Ромео і Джульєтти. Ця історія сповнена трагізму й величі, згадана у двох абзацах у хроніці Бартоломія Зіморовича за 1594 рік. Адже Львів – це місто кохання», – зазначив львовознавець Ілько Лемко.

Зважаючи на морозну погоду на вулиці, з сюжету було обрано тільки найважливіші дії. Окрім закоханої пари – Пелагії Красовськї та Паоло Мікеліні, також були два повістемовці, що допомагали глядачам зрозуміти, що відбувається.

Книжка «Кохання і смерть» – історія про львівських Ромео і Джульєтту, які мешкали у місті Лева у 1594 році,- українку Пелагію та італійця Мікеліні. Щоб останні дні життя провести разом зі своєю нареченою, утішити її, закоханий італієць свідомо пішов на смерть.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук