У Львові представлено 16 пленерних робіт художника Ореста Манюка

Культура12 листопада 20107620

11 листопада у дзеркальній залі Львівського національного університету ім. І.Франка відкрилася персональна виставка «Барви Галичини» художника Ореста Манюка. В експозиції – 16 пленерних робіт, зроблених у різних мальовничих куточках Західної України: Хотині, Кам’янець-Подільському, Золочеві, Львові, Олеську та у населених пунктах Карпат.

Як розповів голова Львівської організації Національної спілки художників Олег Микита, художник Орест Манюк є лідером із організації та участі пленерів, тому й не дивно, що всі представлені роботи відображають мальовничі куточки України, де проводилися пленери. "Представлені роботи легкі і світлі", - зазначив він.

За словами проректора ЛНУ ім.І. Франка Богдана Котура, завтра у дзеркальній залі відбудеться конференція "Історичні пам’ятки Галичини", де картини "послужать" наочним матеріалом.

Довiдка ZAXID.NET

Орест Манюк народився 1956 р. у Львові. У 1983 р. закінчив відділ художньої кераміки ЛДІПДМ (нині ЛНАМ). Вчителі з фаху – Е.Мисько, М.Ткаченко, О.Дуфанець, І.Ярема. Працює в жанрі станкового олійного малярства. Член НСХУ з 2008р. Член СРУ з 1995 р. Співзасновник мистецького об’єднання "Вориння". Учасник 35 всеукраїнських та міжнародних виставок, симпозіумів та пленерів образотворчого мистецтва. Автор 11 персональних виставок в Україні, Європі та США. Твори зберігаються в музейних та приватних колекціях 34 країн світу. Один з ініціаторів та організаторів пленеру малярства МАХІМ у Славську (2007-2008).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук