У Львові презентували книгу про мишок рок-музикантів

Культура29 квітня 201112860

29 квітня у Львові презентували книгу про мишок рок-музикантів. «Мишкові миші» - це перша дитяча книга письменниці та журналіста Галини Вдовиченко. Книга вийшла у видавництві «Грані-Т». Про це 29 квітня на прес-конференції повідомив модератор, представник видавництва Тарас Яценко.

«Мишкові миші» я написала ще 2007 року. У мене чимало заготовок різних книжок є ще недописані. Цю книжку «Мишкові миші» я писала паралельно зі своїм " Пів'яблука". Ця книжка - про те, як різні миші - хатня, польова, кормова (лабораторна), комп'ютерна, летюча (кажан), лялькова та щур - створюють рок-гурт під керівництвом хлопчика Михайлика. Ці миші такі різні, що, здається, у них нічого не вийде. Однак героям книжки, захопленим спільною ідеєю та творчістю, вдається порозумітися і зробити те, що вони можуть зробити лише разом, а поодинці - ні. Ідея книжки дуже проста: будь-яка спільнота, будь-яке товариство здатне на великі справи, якщо прийматиме особливість та неповторність кожного як великий плюс, а не мінус. Це дуже музична повість. Я думаю у майбутньому вона зможе стати і мультфільмом, і радіоп'єсою», - розповіла Галина Вдовиченко.

Вона повідомила, що кожна мишка є дуже особливою, наприклад, смітниковий щур на ім’я Гібсон грає на бас-гітарі, комп’ютерна мишка Джойстик, іграшкова миша гламурна Глаша, кажан на ім’я Лилик, лабораторна мишка – білявка Баська переймається, що набрала вагу. І всі вони вкупі – «Миш-бенд».

 «Для дорослої людини я би сказала, що це казка, а саме так я називаю для себе «Мишкові миші», про толерантність. Адже всі ці мишки абсолютно різні, вони мають знайти спільну мову», - зазначила Галина Вдовиченко.

Як зазначила бренд-директор «Грані-Т» Ірина Балбек, ця книга має поліграфічні сюрпризи. «Щороку ми намагаємося випускати подарункову книгу для дітей. Категорія «подарункової книги» є більш затратною, але продукт є дуже якісним і цікавий в поліграфічному плані також. Відтак, книги насичені яскравими ілюстраціями, мають сюрпризи, зокрема у книзі Галини Вдовиченко є надгризені сторінки, загорнуті сторінки, кожна мишка має свою персональну стіну на «шпалерах», які вже інші мишки пописали», - зазначила Ірина Балбек.

Як зазначив Тарас Яценко, сьогодні, у межах Дитячого міжнародного фестивалю о 16.00 в Палаці мистецтв на стенді видавництва «Грані-Т» №135 відбудеться зустріч із читачами, а також охочі зможуть придбати перші 10 примірників книг загального тиражу та отримати автографи автора.

Довiдка ZAXID.NET

Видавництво «Грані-Т» (Грані творчості) засноване у лютому 2006 року, і вже перші його видання звернули на себе увагу читачів і критики. Має два пріоритети діяльності – дитячий та культурологічний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук