У Львові презентували підручник "Основи християнської етики для учнів 5-их класів"

1 лютого 20088720

Сьогодні, 1 лютого, у Львівському національному університеті ім. І.Франка презентували підручник "Основи християнської етики для учнів 5-их класів". На презентації були присутні освітяни Львівської, Київської та Івано-Франківської областей і духовенство Львівщини.

"Підручник складається зі вступного слова та 26 уроків. Кожен урок починається із біблійного строфи, також містить біблійну розповідь у доступній формі для школярів, повчальний вірш чи оповідання, завдання "Поміркуй і дай відповіді", - зазначив на презентації керівник творчого колективу "Основи християнської етики", професор, ректор Острозького університету Василь Жуковський.

Перший розділ підручника - "Біблія про людину, добро і зло", другий - "Моральні цінності Святого Письма", третій - "Моральне значення приходу в світ Ісуса Христа". Наприкінці - Словничок найважливіших духовних термінів. Також у книзі можна знайти афористичні вислови про Біблію, духовні цінності, життя відомих особистостей, зокрема, Олександра Довженка, Івана Франка, Лева Толстого, Джорджа Вашингтона, Ісаака Ньютона, Чарльза Діккенса.

Наклад підручника - 10 000 примірників. Книга вийшла у київському видавництві "Літера ЛТД".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук