У Львові презентували портал та радіо для молоді

Культура22 грудня 20103510

Сьогодні, 22 грудня, у Львові відбулася презентація інформаційного порталу для молоді «П’ятниця» та молодіжного онлайн радіо «Понеділок». Відтак, молоді журналісти матимуть ще одну можливість реалізувати свої творчі ідеї. Проект став можливий за сприяння міжнародного фонду «Відродження».

Про це повідомила керівник проекту "Розвиток молодіжного медіа-холдингу "П’ятниця" за допомогою новітніх комунікаційних технологій" Світлана Крижанівська.

"Наш молодіжний сайт "П’ятниця" - це веб-ресурс, де основа інформації – це її корисність. Для прикладу у статті про зимові види спорту, ми говоримо не тільки про корисність того чи іншого виду, а й про те, де можна позайматися цим. В афішах молода людина, знайдете також інформацію про тренінги, які відбуваються сьогодні чи найближчим часом", - розповіла Світлана Крижанівська.

За її словами, на цьому ж сайті представлено й Інтернет-радіо, на якому можна прослухати музичні хіти, а також підкасти з корисною інформацією новинами, програмами. "Хіти будуть різних років, не буде російської музики, однак молодіжне радіо підтримуватиме львівських виконавців, які звучатимуть у нас", - запевнила Світлана Крижанівська.

Як зазначила вона у коментарі ZAXID.NET , поки що працівники радіо (десь 15 осіб) записують програми, орендуючи приміщення студії, однак десь у березні наступного року за до фінансування фонду "Відродження" холдинг матиме уже свої технічні можливості для того, щоб виходити в прямий ефір на власній студії.

"Ми бачимо приклад того, як за невеликого сприяння за півроку створився медіахолдинг": газета та молодіжний сайт під одною назвою "П’ятниця", молодіжне інтернет-радіо "Понеділок". Раніше медіа могли мати тільки олігархи. Але світ змінюється, і тепер колектив людей, які мають фантастичні ідеї, втілюючи їх у життя мають свій молодіжний медіа холдинг", - зазначив директор з інформаційних проектів телерадіокомпанії "Люкс" Остап Процик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук